نمایش پست تنها
قدیمی 24-05-2011, 09:06 PM   #19
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام
53

خواهش میکنم نظر لطفته
تو خودت یه پا روانپزشکی , روانپزشک میخوای چیکار
خوب تو که میدونی این سال داره تموم میشه و همه ی مشکلات حل میشه
پس بی خیال دیگه
به همه چیز تو زندگیت رسیدی؟ همه چیز؟ میشه چند تا از بزرگترین چیز هایی رو که بهش رسیدی برام بگی؟
یه چیزی بپرسم, فک میکنی اگه بمیری اون دنیا چی منتظرته؟ چیزایی بهتر از اینجا؟
میخوام یه کم از فلسفه ی مردن و اون دنیا و روح برات بگم تا معنی درست مردن رو بفهمی
خدا وقتی انسان رو افرید از روح خودش به انسان داد ولی خوب با توجه به چیزایی که شده (همون جریانی که شیطون ادمو گول زد و بعد خدا ادم رو فرستاد زمین) باید انسان رو مورد امتحان و سنجش قرار میداد
منظورم از انسان بدن نیست بلکه روحه . و بدین ترتیب انسان به مرتبه و مرحله های پایین تر نزول پیدا کرد
برای این که انسان دوباره به خدا برسه باید از این مراحل (اون جوری که من خوندم 7 مرحله یا بهتر بگم 7 دنیا نزول کرده) بالا بیاد. یعنی باید راهی رو برای رسیدن به خدا طی کنه
ما تو این 7 مرحله (7 دنیا ) سنجیده میشیم. و این 7 دنیا مثل پله های یه نرده بون میمونن که باید ازش بالا بری , یه نرده بونه 7 پله ای. خدا انرژی هایی رو که در روح انسان بود ازش گرفت و به انسان اجازه داد تا در پایان هر مرحله مقداری از این انرژی رو کسب کنه و در اخر معلوم میشه که هر کس چه قدر لیاقت داره و با توجه به انرژیش در چه منزلتی باید قرار بگیره
ما بعضی مراحل رو پشت سر گذاشتیم مثل دنیای الست (جایی که روح ساخته میشه) بعد چند تا دنیای دیگه هستن و بعد میرسه به دوران جنینی در شکم مادر و بعد ,این دنیا و بعد اون دنیا , برزخ و...
برای تموم کردن هر مرحله و رفتن به مرحله ی بعد یه فرایند لازم هست , و اون جابجایی یا انتقال روح هست
روح از الست به شکم مادر انتقال پیدا میکنه و از اونجا به دنیای بیرون و از دنیای بیرون به اون دنیا
ما الان تو مرحله ی زمین (این دنیا ) هستیم و باید با انجام بعضی فعالیت ها تلاش کنیم که به طرف روح پاک و به طرف خدا بریم (این فعالیت ها شامل عبادت ها (نه عبادت کورکورانه) (عباداتی مثل علم اموزی و تحقیق و جست و جو) میشه). و سر انجام توسط فرایند انتقال روح به مرحله ی بعدی میریم . این فرایند رو ما به اسم مردن یا مرگ میشناسیم.
الان فهمیدی مردن یعنی چی؟ مثل اینه تو یه بازی کامپیوتری یه مرحله رو تموم میکنی و میری مرحله ی بعد ولی چیزی که مهمه اینه که از مرحله ی قبل چه قدر امتیاز کسب کردی؟
اگه بمیری فقط از ای دنیا به اون دنیا میری و یه زندگی دوباره و ...
از من میشنوی از همین لحظاتی که تو این دنیا داری نهایت استفاده رو بکن و سعی کن خوش باشی
هدف هات رو مشخص کن و برا رسیدن بهشون برنامه ریزی کن و براشون تلاش کن
تو گفتی که به اکثر چیزایی که میخواستی رسیدی ولی من میگم نه به بعضی چیزا نرسیدی
چیزایی مثل داشتن یه هدف بلند وبالا و لذتی که در تلاش برای رسیدنش نصیبت میشه
تو که هنونز به هدفت (شدن یه روانشناس) نرسیدی , پس چرا میگی به همه چیز رسیدم؟
ببین هنوز هم چیزایی تو زندگیت هستن که باید براشون تلاش کنی , مثل همین اهدافی که گفتم
پس تو هنوز به همه چیز نرسیدی و کلی زندگی منتظرته , پس پاشو و برو به طرفش
hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول