نمایش پست تنها
قدیمی 04-05-2011, 01:24 PM   #15
hvldk
(کاربر معمولی)

hvldk آواتار ها

hvldk به Yahoo ارسال پیام

خوب مشکلتو فهمیدم
تو فقط یه کم بدبین هستی , همین
((باید یه احساس خوبی تو قلب آدم در باره ی شخص مقابل به وجود بیاد))
این احساستو درک میکنم چون من خودمم یه زمانی اینجوری بودم
وقتی که مدرسهمو عوض کردم و خونه مونم عوض کردیم و حتی شماره ی دوستای قدیمیمو نداشتم
هیچ کس نبود باحاش حرف بزنم و دوستای جدید هم که تا بخوان صمیمی بشن 2 سالی طول میکشید
ولی کم کم تو کلاسمون یکی مثل خودمو پیدا کردم یعنی تیپ شخصیتیش تقریبا مثل من بود (البته اختاف هم زیاد داشتیما . چند بار هم بد وعض دعوا کردیم)
تو کلاس بچه کلا اکتیو و شاد بودن و با هر کی میخواستم حرف بزنم میگفت از غم و غصه نگو و این جور چیزا . خوب از قدیم گفتن درد هم درد که داند همدرد (یه چیز تو همین مایه ها) یه روز دیدم تو کلاس یکی از بچه ها حالش گرفتس
زیاد نمیشناختمش فقط اسمشو میدونستم و ... . رفتم پیشش و پرسیدم که چی شده . ائلش بهم نگفت و من گفتم خوب بگو شاید بتونم کمکت کنمم شاید من هم همین مشکل رو داشته باشم و ...
و اون شروع کرد با من درد و دل کردن از مشکلاتش گفت و این جور چیزا . منم خوب دلداریش دادم و بهش گفتم چیکار کنه و کلا آرومش کردم.
اون یه کمی با من احساس راحتی کرد و کم کم رابتمون بهتر شد و خیلی زود صمیمی شدیم و یه ماه نشده من شروع کردم حرفامو بهش گفتم و اون دلداریم داد و الان دوستای خوبی برای هم هستیم

ببین برای درد دل کردن باید یکی رو پیدا کنی که نیاز به درد دل داشته باشه

درد و دل کردن یک نیاز دو طرفه هست و باید حتما متقابل باشه
حتما تو کلاستون کسایی هستن که نیاز دارن یکی باهاشون حرف بزنه
نیازشون رو برطرف کن (ولی نه تمام و کمال ها :p) کم کم بهشون نزدیک شو و بزار باهات حرف بزنن
کاری کن که بهت اعتماد کنه و تو مدرسه دنبالت بگرده تا باحات حرف بزنه بعد کم کم صمیمی میشین و یه روزم (نه وقتی که اون کیفش کوکه ) تو باهاش بشین حرف بزن
دنبال کسایی باش که میتونی باحاشون مچ باشی
و این رو هم بدون که مردم از دور داد نمیزنن که میتونن یاهات مچ بشن باید خودت هم یه تلاشی بکنی
بگرد دنبال کسایی که نیاز به درد و دل دارن (راستی نباید بفهمن که دنبالسون هستی ها)
بعضی وقتا دقیقا کسی که انتظارشو نداری بهترین دوستت میشه
((باید یه احساس خوبی تو قلب آدم در باره ی شخص مقابل به وجود بیاد))
این حس هم خودش بعد از این که اون باحات حرف زد به وجود میاد

به هیچ عنوان بدبین نباش یه ذره خوش بین تر باش و اینو من به ت قول میدم که با خوش بینی همه چیز حل میشه
اگه تونستی کتاب (( قانون جذب )) رو حتما بخون کمک خیلی بزرگی میکنه (البته باید به حرفاش گوش بدی ها)
درضمن حتما ورزش بکن خیلی تاثیر داره

hvldk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول