نمایش پست تنها
قدیمی 02-05-2011, 12:01 PM   #6
google
(کاربر تازه وارد)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sasha نمایش پست ها
سلام،
من چند تا سوال داشتم ازتون.
1- توی مطلبتون نوشته بودید که یکبار حدود 10 ماه از این آقا جدا شدید؟ این جدایی به چه خاطری بود؟
2- در مورد تحصیلاتتون.مدرک فوق دیپلم شما در چه رشته ایه و آیا تحصیل رو ادامه دادید؟
3- آیا شما هیچوقت خانواده این آقا رو دیدید ؟ یا اینکه آشنایی خانواده این آقا با شما فقط بر اساس صحبت های ایشون با خانواده اش بوده؟
4- بر اساس گفته های این آقا، خانواده ایشون در مورد شما چه نظری دارند؟
5- شما خودتون فکر میکنید خانواده ایشون در مورد شما چه نظری دارند؟
6- آیا ارتباط نزدیکتون (روابط جنسی) با این آقا رو هنوز دارید؟

سلام
خیلی خلاصه میگم اگه جزیاتشو خواستید براتون شرح میدم
1.اولین بار 3 هفته دوست شدیم سر هفته سوم ، دومین شبی بود که پیش هم بودیم یادم نیست سر چی حرفمون شد خواستم سیگار بکشم گفت اگه بکشی نه من نه تو ، من رفتم بیرون و برگشتم اون فکر کرد رفتم کشیدم و اومدم که تا صبح تحویلم نگرفت و من وقتی خواستم برم هر چی صدام کرد محلش نکردم و رفتم و رابطه کات شد

2.فوق دیپلمم ، با اینکه خیلی تحصیلو دوست داشتم ولی فشارهایی که تو زندگیم داشتم تا الان نشده جدا دوباره شروع کنم
در حقیقت دوست داشتم و نشد

3.از کل خانواده اش خواهر زاده اشو میشناسم که با من همکاره و آرش سعی داشت رابطه امونو اون نفهمه ولی من بهش گفتم
الان بابت این موضوع شدیدا دلگیره از من و میگه یکی از اختلافاتی که من با همسر قبلیم داشتم این بود که رازدار نبود
تو با گفتن مسائلمون به خواهر زادهام اونا رو از کل قضیه آگاه کردی و از علاقه من به تو و اونا فشارشون رو من زیاد شده اینکه زن بگیرم هر کسی غیر از تو

3.بله اشنایی من فقط بر اساس صحبتهای ایشونه من نه اونارو دیدم نه میشناسم
این اواخر هم دیگه زیاد بهش اعتماد نداشتم به خاطر شکایی که در من بوجود اومده بود

4. خود اقا میگه با تو مشکلی ندارن می گن بچه نداشته باشه همسر قبلیش که بچه داشت نمیتونستن بپذیرن
ولی تو عمل انجام شده قبول کردن بدون رضایت قلبی .

5.خودم فکر میکنم یا اقا داره برای من فیلم بازی میکنه و یه جریانیه که من خبر ندارم یا هم فکر میکنه از دواج می تونه بکنه با فرد دیگه ای و رضایت اونارو داشته باشه و منو به عنوان دوست دخترش جا بندازه چون میگه هر اتفاقی که بیفته من از تو جدا نمیشم و یا اینکه با مطرح کدن ازدواج و حرف زدن با خانواده اش نظرش نسبت بمن عوض شده و اصلا نمی خواد دیگه با من ازدواج کنه و نمیتونه دل بکنه و مهلت رو بابت این گرفته که به تدریج از من جدا بشه و بره

کلا برام هضمش سخته که یه پسر مستقل که اینقدر هم لجبازه و ازدواج قبلیشم بدون خانواده اش بوده الان یک دففعه یاد مادرش بیفته و بشه این روزگارش که اگه ابن دفعه سکته کنه من خودمو نمیبخشم من تا نبینم از نزدیک باورم نمیشه

6. از شهریور ماه سال پیش که برگشت 2 ماه نه ولی بعد دو ماه هر شب پیش هم بودیم و عادی داشتیم زندگیمونو میکردیم مثل یه زن و شوهر تا اینکه خواهرم اومد و گفت راحت نیست و رفت ولی طاقت نیاورد و 2 شب اومد و بعدش گیرای من شروع شد و بعدش کلا نیومد
الان از هر روز تلفن میزنه ولی 5 دقیقه نه بیشتر و هفته ای یک شب مثلا سعی میکنه بپیچونه
و تا 2 روز پیش که من دیگه خسته شدم 2 ا مشاوره رفتیم حرفای اقارو تایید کردن گفتن باید شما صبر کنی ایشون درست داره پیش میره
که من صبر نکردم و الان 2 روزه که کلا کات کردم
5 یا 6 بار خواستم جداشم تلاش فراووونی کرد و نزاشت ولی آخرین بار محل زندگیم و خطام و همه رو عوض کردم و کلا باهاش کات کردم
تو تلفن آخر عصبانی شد و گفت دیگه از دست همه تون خسته شدم تو و خانواده ام فقط به خودتون فکر میکنید و این وسط دارید منو میکشید
مبمن کسی اهمیت نمیده
منم گفتم حرف آخرتو بهم بگو اگر من این 2 ماه مهلتی که خواستی صبرکنم و درست نشه بازم بامن ازدواج میکنی که با عصبانیت گفت تا خانواده ام راضی نشن با هات ازدواج نمی کنم خودت خراب کردی بزار درستش کنم اگر راضی نشدن من با کس دیگه ای هم ازدواج نمیکنم و رابطه سابق ادامه پیدا میکنه که قبول نکردم و برای همیشه تمومش کردم

الان هم نمیدونم کار درستی کردم یا نه ولی ته دلم میگه اگه واقعا راست میگه چه بتونه راضی کنه چه نه دوستم داشته باشه بر میگرده و می فهمم ولی اگر برای همیشه رفت مطمئن میشم که کار خوبی کردم که تموم کردم

االان چیزی که اذیتم می کنه فقط اینه که با من واقعا بازی کرده
اگر مطمئن بشم متنفر میشم و برا ی همیشه فراموشش می کنم مطمئنم
ولی اگر راست میگفت و من اشتباه کردم و اون واقعا منو می خواست تا گذر زمان و سپری شدن معلوم نمیشه داره اذیتم می کنه

حالا با تمام این تفاسیر شما چی فکر میکنید ؟؟؟

ممنونم
google آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول