نمایش پست تنها
قدیمی 18-04-2011, 07:19 AM   #7
psycho
(کاربر باتجربه)

psycho آواتار ها

Padded برنامه

نقل قول:
نوشته اصلی توسط mishka نمایش پست ها
سلام psycho راستش جواب سوال اول شما بله ست.من از اون پسر خوشم میاد ولی در مورد ریسک یا اینکه ارزشش رو داره یا نه ، باید بگم من از احساس اون به خودم هیچی نمیدونم و از طرفی دیگه اونقدر دختر دوروبرش هست که دست رو هر کدوم بذاره نه نمیشنوه ،حالا تو چنین شرایطی به من حق میدین که نخوام بی گدار به آب بزنم و خودم رو کوچیک کنم ؟
در اصل سوال من اینه که چطور از حس اون به خودم خبر دار شم یا اصلآ چطور اونو متوجه خودم بکنم؟ چون من فقط یک طرف قضیه هستم و نمیدونم که راجع به من چی فکر میکنه، میپرسم که به صلاح هست بهش بگم یا نه؟

سلام میشکا،اینکه شما نمیخواید بی گدار به آب بزنید خیلی خوبه.اما راجب اینکه شما پا پیش بذارید فعلا دست نگه دارید(فقط خیلی نباید دیر بشه که مرغ از قفس بپره)حالا ازتون می خوام اگه امکانش هست برامون از اون پسر بیشتر بگید.
مثلا نسبت آشناییتون،سطح تحصیلاتش و خیلی چیزای دیگه که به ذهن خودتون می رسه.میخوایم اگه بتونیم یه برنامه بچینیم که اون از احساس شما مطلع شه.شایدم یه جوری بشه که بدون اینکه از احساس شما مطلع شه خودش نسبت به شما احساس دار بشه.(خوب اونو تحت نظر داشته باشید،ببینید خلق و خوی اون چجوریه؟سطحی نگاه نکنید،با دقت)

psycho آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول