روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها

روانشناسی، روانکاوی، روانسنجی، روانپزشکی، مشاوره، مقالات و تست ها (http://psychology.harferooz.com/index.php)
-   طرح مشکلات ازدواج و ارتباطات دختران و پسران (http://psychology.harferooz.com/forumdisplay.php?f=83)
-   -   4ساله با دوست دخترم دوستم ولی... (http://psychology.harferooz.com/showthread.php?t=2434)

davood68 03-04-2012 04:43 PM

4ساله با دوست دخترم دوستم ولی...

4ساله با دوست دخترم دوستم ولی هر 2ماه یکبار بهم بی احساس میشه و رابطه را قطع میکنه.ولی بعده یه مدت دوباره دوستم داره.من 22ساله و اون 20 سالشه قصدمون ازدواجه.چرا اینجوری میشه؟من بایدچیکار کنم؟:12:

Fariborz76 03-04-2012 07:34 PM

سلام دوست عزیز، سوالی که شما پرسیدید بسیار کلیه و پاسخ های بسیار زیادی رو هم در بر میگیره. اما معمولاً مهمترین عاملی که باعث نوعی سردی و ایجاد مشکلات در روابط میشه عدم شناخت کافی طرفین از نیازهای یکدیگره. من به شما توصیه میکنم تا کمی به مطالعه خصوصیات شخصیتی خانم ها بپردازید تا بیشتر با اونها آشنا بشید و بر این اساس بتونید علت اصلی این عامل رو پیدا کنید. بدون شک این موضوع به رابطه شما کمک خواهد کرد. همینطور با کمی جستجو میتونید مقالات و کتاب های بسیار زیادی در این رابطه در اینترنت پیدا نمایید.

davood68 03-04-2012 09:08 PM

ممنون از راهنماییت ولی اینکارم کردم

ممنون از راهنماییت ولی اینکارم کردم،در ضمن ما همسایه ایم و از هم شناخت کافی داریم.بنظرتون میتونه دلیلیش بیماری یا سرد مزاجی باشه.خودش هم خیلی دوست داره باهام باشه ولی صادقانه میگه یه مدت دوست دارم یه مدت حسی بهت ندارم من کم اوردم چیکار کنم؟؟/

Sasha 05-04-2012 08:21 PM

داوود این موضوع هیچ ربطی به بیماری نداره. من هم با فریبرز موافقم. شما نیاز دارید تا بیشتر درباره خانوم ها مطالعه کنید. رفتاری که شما از دوستتون میبینید دقیقاً نتیجه و بازتاب رفتار خودتونه.

samira23 19-05-2012 08:45 PM

سلام دوست عزیز
1. شما باید در این مواقع کمی به رفتار خود توجه کنید . شاید بر اثر رفتار خاصی که از شما سر میزنه دچار چنین حالتی میشه و اونو تحت تاثیر این حالت قرار میده و ایشون نمیتونه ابراز کنه!
2. شما چه مدت با هم رابطه دارید؟ گاهی وقتها که رابطه دوستی طولانی میشه خانم ها از این وضعیت خسته میشن و از رابطه سرد میشن. توصیه میکنم اگر شرایط برای ازدواج دارید و این خانوم معیار و ملاک شما رو برای ازدواج دارن سعی در رسمی کردن رابطه کنید. چون برای هردو طرف رابطه بهتر هست.
موید باشید

soorya 27-05-2012 07:18 PM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط davood68 (پست 3006)
4ساله با دوست دخترم دوستم ولی هر 2ماه یکبار بهم بی احساس میشه و رابطه را قطع میکنه.ولی بعده یه مدت دوباره دوستم داره.من 22ساله و اون 20 سالشه قصدمون ازدواجه.چرا اینجوری میشه؟من بایدچیکار کنم؟:12:

سلام
دوست عزیز به نظر من طولانی شدن رابطتتون و رسمی نشدن اون به این واکنش ها می انجامه
و دیگه اینکه سعی کنید رابطتتون و از یک نواختی در بیارید به نوعی دچار روزمرگی نشید

sda 04-08-2012 12:29 AM

نقل قول:

نوشته اصلی توسط davood68 (پست 3006)

سلام دوست عزیز، من نمیخوام بگم که ازدواج خوبه یا بد ولی چیزی که هست اینه که هنوز خیلی زود که شما واسه ازدواج تصمیم بگیرید، توی زندگی مشترک فقط دختر و پسر نیستند که با هم زندگی می کنند بلکه 2 تا خانواده با فرهنگ های مختلفند و شما باید این موارد و خیلی موارد دیگر هم مدنظر داشته باشی و با عجله تصمیم گیری نکنی ، در ضمن تو دوران دوستی بخصوص در این سنین اینطور موارد قهر و آشتی طبیعی بنظر میرسه و یک جورهایی مزه اش به همین قهر و آشتی هاست. :53:

اکنون ساعت 08:57 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3 می باشد.